"Rebbenő szemmel ülök a fényben" -írta Radnóti Miklós, akinek a Bájoló c. versét és több más megzenésített verset hallgathattunk meg a Horyzone együttes előadásában.
Jó volt hallani, miképp kelnek a dallamok szárnyán életre Pilinszky János, Nemes Nagy Ágnes, Petőfi Sándor vagy épp József Attila sorai.
S ami még felemelőbb érzés volt, az együttes tagjai, az énekesük kivételével, mind intézményünk volt diákjai.
Köszönjük az élményt!