• Január 27. A HOLOKAUSZT NEMZETKÖZI NAPJA

• Kilencedikes diákjaink Nemesradnóton jártak.

Megkoszorúzták RADNÓTI MIKLÓS szobrát, aki a XX. század egyik legkiválóbb lirikusa volt, mégis az emberi szörnyűség áldozatává vált.

Az emlékezés örök mivoltaként elszavalták a NEM TUDHATOM és TÖREDÉK c. verseit is.

• PARAMISI TÁRSULAT

• A népmesék zenés és táncos átdolgozásával nyújtanak felejthetetlen élményt a gyerekeknek a kreatív színpadi produkcióikkal, melyek a szórakoztatáson túl meghatározzák a gyermek érzelmi és értelmi fejlődését is..

,, MIKLÓSKA"

Alsós diákjaink a helyi Csemadokban láthatták előadásukat

• A MAGYAR KULTÚRA NAPJA

A felsősök elszavalták a HIMNUSZT, felelevenítették születési körülményeit, mely vers nemzeti himnuszunkká, azaz egy közösség identitását kifejező énekké vált, s amelyet minden magyar ember elérzékenyülve és mélységes, szent áhítattal hallgat immár 165. éve.

ISTEN, ÁLDD MEG A MAGYART!

• A MAGYAR KULTÚRA NAPJA

• 1823.január 22. Cseke - KÖLCSEY FERENC letisztázta nemzeti imánkat.

A MAGYAR KULTÚRA NAPJA kiemelkedő ünnepi alkalmaink egyike.

Méltón készültek diákjaink tanáraik vezetésével. Az alsós kisdiákok szövegértő feladatokat oldottak meg,amelyek kiértékelése e jeles napon valósult meg. Tudásukat bővítette Ambrus Irénke tanító néni tartalmas előadása.

• Nevelési tanóra

• Nevelési tanóra - kicsit más...és nagyon finom

Répás-sajtos és juhtúrós kenők készítése családi receptek alapján...

Köszönet a szülőknek a receptekért.

• Talált tárgyak osztálya

• Értesítjük a 2. és 4. osztály szülői közösségét, hogy iskolánkban szeptember óta felgyülemlett gazdátlan ruházatokat péntekig átvehetik. A csatolt képeken megtekinthetik a ruhákat. Köszönjük!

• Értesítés

• Értesítünk minden kedves szülőt, hogy az iskolabuszunk 2024.január 8-tól (hétfő) újra indul.